Prawo Rodzinne

ROZWÓD, SEPARACJA ALIMENTY PODZIAŁ MAJĄTKU KONTAKTY Z DZIECKIEM USTALENIE OJCOSTWA UNIEWAŻNIENIE

Sprawy z zakresu rodzinnego i opiekuńczego jako należące do szczególnie delikatnych wymagają indywidualnego traktowania jakie zapewnia nasza Kancelaria. Duże doświadczenie w tej dziedzinie pozwala nam zapewnić wysoką skuteczność z zachowaniem bardzo przystępnych cen. Prawo rodzinne to jedna z naszych specjalizacji. Naszym atutem jest duże doświadczenie w zakresie pracy sędziego sądów rejonowych, okręgowych oraz Sądu Apelacyjnego.

Pomożemy rozwiązać problemy w małżeństwie, w stosunkach między rodzicami a dziećmi oraz wynikające ze stosunku pokrewieństwa - dzięki posiadanej szerokiej praktyce w tym zakresie i biegłej znajomości przepisów prawa.

Jak skutecznie uregulować zaistniałą sytuację i przy tym nie poddać się emocjom, aby nie ucierpiały na tym wspólne, małoletnie dzieci, jak argumentować żądania oraz z jakich praw i możliwości pozwoli skorzystać Państwa sytuacja w rodzinie, doradzi Państwu nasza Kancelaria proponując poniższy zakres usług poparty poradą, konsultacją, przygotowaniem stosownych pism sądowych i pozasądowych oraz reprezentacją, finalnie doprowadzając do rozstrzygnięcia zgodnego z Państwa wolą.